St Matthew OLPH CYO Basketball - Home of the Saints

Home
 
 
My my My my
 
 
 
 
 
 
 Sat 01/04/2020 StartFinishOfclDivisionTeamTypeOpponentNote By 
OLPH 8:00a 9:00a  >Grades 1-2 Clinics> 1st Grade Boys Clinic Clinic  Collado/Heizman/Petruzzelli  RM 
9:00a 10:00a  >Grades 1-2 Clinics> 1st Grade Girls Clinic Clinic  Lee  RM 
10:00a 11:00a  >Grades 1-2 Clinics> 2nd Grade Girls Clinic Clinic  Constantine/Rice/Sebrega  RM 
11:00a 12:00p  >Grades 1-2 Clinics> 2nd Grade Boys Clinic Clinic  Lockwood/Speckman  RM 
OLPH-Ardsley 1:00p 2:15p  >Grades 3-8 Boys> 3rd Grade Boys White Game IHM-Scarsdale 3A2    
St. Joseph-Bronxville 9:00a 10:15a  >Grades 3-8 Boys> St. Joseph-Brnxvl Blue 3A3 Game 3rd Grade Boys Blue   FT 
IC-Irvington 10:00a 11:15a  >Grades 3-8 Girls> IC-Irvington CN 3GA3 Game 3rd Grade Girls    
1:45p 3:00p  >Grades 3-8 Girls> IC-Irvington 8GCO2 Game 8th Grade Girls   TM 
Henry Hud HS-All Saints 3:00p 4:15p  >Grades 3-8 Boys> All Saints-Montrose White CN 5B2 Game 5th Grade Boys   ENH 
St. Augustine-Ossining 12:30p 1:45p  >Grades 3-8 Boys> St. Augustine-Ossng Blue 8CO2 Game 8th Grade Boys Blue   NN 
OLPH/St Catharine-Pelham 4:45p 5:45p  >Grades 3-8 Boys> OLPH St. Cath-Pelham 4CO1 Game 4th Grade Boys White   DH 
Transfiguration 11:30a 12:45p  >Grades 3-8 Girls> Transfiguration 5GCO3 Game 5th Grade Girls White   ENH 
IC-Tuckahoe 3:00p 4:15p  >Grades 3-8 Boys> IC-Tuckahoe White 6A Game 6th Grade Boys Blue   AC 
 Sun 01/05/2020 StartFinishOfclDivisionTeamTypeOpponentNote By 
OLPH-Ardsley 12:00p 1:15p  >Grades 3-8 Boys> 3rd Grade Boys Blue Game Reformed Church-Brnxvl 3A3    
1:15p 2:30p  >Grades 3-8 Girls> 6th Grade Girls Game St. James-Carmel 6GA   RM 
2:30p 3:45p  >Grades 3-8 Girls> 8th Grade Girls Game Holy Innocents-Plvl White 8GCO2   KN 
St. Matthew-Hastings HS2 12:00p 1:15p  >Grades 3-8 Girls> 3rd Grade Girls Game Transfiguration 3GA3   ENH 
1:15p 2:30p  >Grades 3-8 Boys> 5th Grade Boys Game St. James-Carmel 5B2   ENH 
2:30p 3:45p  >Grades 3-8 Girls> 5th Grade Girls White Game Holy Name-Valhalla White 5GCO3   ENH 
3:45p 5:00p  >Grades 3-8 Boys> 4th Grade Boys Blue Game St. Gregory-Harrison 4A   MM 
St. Matthews-Hasting HS1 12:00p 1:15p  >Grades 3-8 Boys> 8th Grade Boys Blue Game St. John and Mary-Chap CN 8CO2   BH 
1:15p 2:30p  >High School Boys> 10th Grade Boys Game Sacred Heart-Hartsdale 10JV2   FT 
Holy Rosary-Hawthorne 3:30p 4:45p  >High School Boys> Holy Rosary-Hwthrn 9JV2 Game 9th Grade Boys   
IC-Irvington 1:15p 2:30p  >Grades 3-8 Boys> IC-Irvington 7B2 Game 7th Grade Boys Blue    
St. Augustine-Larchmont 2:30p 3:45p  >Grades 3-8 Boys> St. Augustine-Larch White 6CO2 Game 6th Grade Boys White   CH 
Mahopac MS Gym 1 12:30p 1:45p  >Grades 3-8 Girls> St. John-Mahopac 4GB Game 4th Grade Girls    
St. Augustine-Ossining 3:00p 4:15p  >Grades 3-8 Boys> St. Augustine-Ossng White 7CO2 Game 7th Grade Boys White   NN 
Ann Seton-Shrub Oak 4:30p 5:45p  >Grades 3-8 Girls> Ann Seton-Shrub Oak 5GB Game 5th Grade Girls Blue   AP 
IC-Tuckahoe 6:00p 7:15p  >Grades 3-8 Boys> IC-Tuckahoe White 8B1 Game 8th Grade Boys White